Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Vánoční jarmark 2023 na ZŠ Harracha

Jarmark

Milí rodiče, prosíme o spolupráci při vánočním jarmarku na naší škole.

Milí rodiče,                                                                                                                                                   prosíme o spolupráci při vánočním jarmarku na naší škole. V den jarmarku 16.12. proběhne v tělocvičně školy soutěž o nejkrásnější výrobky z perníku. Možnosti jsou neomezené. Přijímáme perníkové chaloupky, svícny, postavičky, betlémy a mnohé jiné. Vaše příspěvky do soutěže budeme vybírat od 11. do 15.12. ve školním klubu. Tři nejlepší výrobky budou oceněny.               V den jarmarku bude také otevřena ve škole výstava "RETRO  VÁNOCE" . Prosíme o zapůjčení starých vánočních dekorací, fotografií, pohlednic, ozdob aj. Na I.stupni předávejte p.uč.Vanclové, na II.stupni pak p.uč.Zemánkové a p.uč.Řehákovi. Moc děkujeme za vaši ochotu a těšíme se na příspěvky z vaší domácí dílny.

Datum vložení: 13. 11. 2023 19:59
Datum poslední aktualizace: 13. 11. 2023 20:16
Autor: Mgr. Pavla Vanclová