Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Nultá školička

Nultá školička  2

První setkání budoucích prvňáčků

Ve čtvrtek 25. května proběhlo první setkání našich budoucích prvňáčků.
Nejprve jsme se představili, seznámili se spolu a potom jsme si hned vyzkoušeli něco z toho, co nás ve škole čeká. Začali jsme pracovním listem, který jsme si nejprve prohlédli, vybarvili a spočítali předměty na něm. Také jsme si vyrobili něco na památku - jedna skupina krásné barevné květinky a druhá skupina chytré a bystré sovičky.  Stihli jsme společně ještě další zábavné aktivity, ale naše společná hodinka velmi rychle utekla. 

Milé děti, užijte si poslední měsíce v mateřské školce, slunečné prázdniny a v září se na Vás budeme těšit, až přijdete do školy!

Foto zde.

Datum vložení: 28. 5. 2023 21:21
Autor: Mgr. Barbora Šimůnková