Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Británie - 3.den

Británie - 3.den

Beachy Head, Brighton - Sea Life

Brighton a Sea Life

3. den zájezdu byla na programu prohlídka útesů na Beachy Head poblíž města Eastbourne. Počasí nám v tento den už moc nepřálo, ale krátká procházka a dokumentace těchto nejvyšších anglických útesů byla přesto příjemná a lákavá. Poté přišla na řadu návštěva pobřežního města Brighton a mořského akvária Sea Life. Mít možnost vidět naživo vzácné druhy exotických mořských živočichů a pestrobarevných rybiček, jakými jsou například karety, některé druhy žraloků či rejnoků, byl pro spoustu z nás nádherný a neopakovatelný zážitek. V době naší návštěvy bylo možné shlédnout i krmení těchto mořských tvorů. Po procházce po zdejším pobřeží přišel čas na rozchod, který většina dětí využila k drobným nákupům a  občerstvení.

Foto zde


 

Datum vložení: 28. 5. 2024 23:27
Autor: Mgr. Lenka Hašková