Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

KF Trojboje v Turnově

Adam Sebastian Helcelet s našimi závodníky

Krajské finále Trojboje 6.6.2023

V úterý 6.6.2023 proběhlo krajské finále Trojboje v Turnově.  Tentokrát nám počasí opravdu nepřálo, ale závodníci přesto podávali skvělé výkony. Byl přítomen i patron soutěže český  reprezentant v desetiboji Adam Sebastian Helcelet, který po celou dobu děti podporoval, občas i poradil, a také se s dětmi fotil. Při slavnostním vyhlašování výsledků předával oceněným závodníkům medaile. Myslím, že ani naše závodnice, které postoupily z okresního finále, se v kraji neztratily a zaslouží si velké ocenění a pochvalu. Velkým úspěchem je zlatá medaile Danielky Černé. Andrejka Tomešová získala 4. místo, bramborovou medaili. Lili Nováková obsadila 5. místo a Ines Kopecká 7. místo. Všem našim reprezentantkám blahopřeji. Škoda, že se letos nekonalo republikové finále, měli bychom tam dvě šikovné atletky.

Foto zde:

Adam Sebastian Helcelet s našimi závodníky

Datum vložení: 6. 6. 2023 19:10
Datum poslední aktualizace: 7. 6. 2023 18:28
Autor: Mgr. Pavlína Klimentová