Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Atletický trojboj - krajské kolo

Vítězství

Skvělé úspěchy našich mladších dětí na krajském kole atletického trojboje.

4.6.2024 se uskutečnilo krajské kolo Atletického 3boje. Z okresního kola z naší školy postoupily čtyři žákyně - Ella Vančurová z 1.A, Daniela Černá ze 3.A, Kateřina Hajná ze 3.B a Andrea Tomešová ze 4.třídy, která se ze zdravotních důvodů nemohla krajského finále zúčastnit. I tak se naše žákyně ve sportovním poli neztratily. Daniela Černá zazářila a obsadila 1.místo v kategorii 3.tříd. Kateřina Hajná vybojovala pěkné 7. místo ve stejné kategorii. A ještě jedno 7. místo získala Ellinka Vančurová v kategorii 1.tříd. Všem děvčatům patří velká gratulace a poděkování za vzornou reprezentaci školy.

FOTO zde

Datum vložení: 4. 6. 2024 19:46
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2024 20:02
Autor: Mgr. Zdeňka Erbenová