Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

London Trip

London Trip

Zahraniční putování -zájezd do Londýna

Zahraniční putování 9. ročníků – 1. den

V letošním roce jsme po delší pauze využili možnosti zahraničního zájezdu společně s kolegy a žáky ze ZŠ Komenského. Díky jejich pozvání, jsme minulý týden vycestovali do Londýna také s naší skupinou deváťáků. Po dlouhém přejezdu Německa autobusem jsme dorazili do francouzského přístavního městečka Calais. Po důsledné hraniční kontrole začala první část našeho putování přejezdem na trajektu přes kanál La Manche. Přibližně po dvou hodinách plavby jsme se vylodili v přístavu Dover. Odtud už naše další cesta směřovala přímo do Londýna, kde začal první den našeho zájezdového programu. Děti poznaly a navštívili následující místa, muzea a památky: O2 Arénu, Regent’s Park, Muzeum Madam Tussauds, Tower of London včetně prohlídky královských klenot. Londýnským metrem a lanovkou jsme se vrátili zpět k Aréně. Pak už děti čekalo ubytování u jejich dočasných londýnských maminek. 

Foto zde


 

Datum vložení: 28. 5. 2024 8:58
Autor: Mgr. Lenka Hašková