Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří 3

Slavíme 130 let od otevření budovy.

U příležitosti 130. výročí otevření budovy si rodiče, absolventi i široká veřejnost mohli prohlédnout prostory školy. K vidění byly staré kroniky, třídní fotografie nebo výstava starých školních pomůcek. Nechyběla ale ani prezentace současných školních projektů či ukázka práce s 3D tiskárnou. Své znalosti mohli návštěvníci otestovat při praktických úkolech v odborných učebnách chemie, přírodopisu, fyziky a v jazykové učebně. V tělocvičně a na zahradě školy připravili žáci prvního stupně taneční a hudební vystoupení. Hlad či žízeň bylo možné zahnat v oblíbení školní kavárničce. Dojmů a krásných setkání po letech byla spousta. 

Fota zde

Datum vložení: 22. 5. 2023 12:53
Datum poslední aktualizace: 22. 5. 2023 14:05
Autor: Mgr. Pavla Zemánková