Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Starší žáci jsou třetím nejlepším družstvem v Libereckém kraji

Starší žáci jsou třetím nejlepším družstvem v Libereckém kraji 1

Atletický čtyřboj – krajské finále v Turnově

Ve čtvrtek 30. května se družstvo starších žáků zúčastnilo krajského finále v atletickém čtyřboji. Každý člen absolvoval sprint na 60 m a běh na 1 km. Poté se v poměru 2:3 vydali do bojů ve skoku vysokém a dalekém, a také v hodu míčkem či vrhu koulí. Nejlépe zvládl všechny čtyři disciplíny Matyáš Pokorný, který v jednotlivcích obsadil 6. místo. Víťa Jindřišek skončil osmý, Marek Kerle jedenáctý, Matouš Gottstein dvaadvacátý a Kryštof Faistaver dvacátý sedmý. V celkovém pořadí družstvo obsadilo úžasné 3. místo, pár bodíků za druhým týmem ze Stráže pod Ralskem.

Chlapcům patří velký dík a obdiv, že se dokázali prosadit i mezi školami se sportovním zaměřením.

FOTO

VÝSLEDKY

 

Datum vložení: 3. 6. 2024 22:22
Datum poslední aktualizace: 3. 6. 2024 22:32
Autor: Mgr. Hana Selucká