Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Pohár rozhlasu

Pohár rozhlasu 1

Okresní finále atletické soutěže družstev v Turnově

Po necelém týdnu, v úterý 16. května 2023, nás čekalo další atletické klání v Turnově, a to Pohár rozhlasu. Soutěž je opět týmová, ale každý závodník v ní absolvuje jen dvě vybrané disciplíny a štafetový běh. Závodu se zúčastnilo celkem sedmnáct družstev v každé kategorii. I přes větrné a celkem chladné počasí podali naši závodníci výkony na hranici svého maxima. Nejlépe se umístilo družstvo starších dívek, a to na krásné 4. příčce. Tentokrát nám chyběla děvčata z 9. třídy, která byla na představení ve Stavovském divadle. S nimi bychom pravděpodobně bojovaly o 3. příčku a postup do krajského finále. Velká pochvala patří dívkám z osmých tříd, které vše zvládly na výbornou a mají před sebou velkou výzvu do příštího školního roku. Starší chlapci obsadili 7. místo, mladší chlapci byli devátí a mladší žákyně osmé. Všem závodníkům a závodnicím děkuji za účast a skvělé výkony.

FOTO

VÝSLEDKY


 

Datum vložení: 20. 5. 2023 22:49
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2023 10:19
Autor: Mgr. Hana Selucká