Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Okresní finále v přespolním běhu - Hraběnka

Okresní finále v přespolním běhu - Hraběnka

První říjnový čtvrtek se v areálu jilemnické Hraběnky sešli příznivci přespolního běhu.

Startovní pole bylo početné, jen z naší školy se zúčastnilo 29 závodníků. Počasí nám přálo, ale ve stínu lesa se už o slovo hlásil podzim. V silné konkurenci škol se naši žáci rozhodně neztratili. Družstva mladších žáků, mladších žákyň a starších žákyň obsadila třetí místa. V jednotlivcích jsme získali dvě druhá místa (Matouš Gottstein a Anička Kynčlová) a dvě třetí místa (Nikita Kerle a Matyáš Pokorný). Všem, kteří měli odvahu překonat sami sebe a vydat se na náročnou trať, děkuji! Doufám, že budou inspirací pro ostatní do dalšího ročníku tohoto tradičního závodu.

Fotografie

Diplomy

Datum vložení: 15. 10. 2022 18:39
Datum poslední aktualizace: 27. 1. 2023 18:40