Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Florbalový turnaj AŠSK

Florbalový turnaj AŠSK 1

Skvělý postup starších dívek do krajského finále

V úterý 25. dubna jsme se staršími děvčaty vyrazily na okresní finále ve florbalu do Turnova. V družstvu panovala jako vždy dobrá nálada. Děvčata bojovala ze všech sil a v turnaji zvítězila. Za sebou nechala takové týmy jako ZŠ Lomnice nad Popelkou nebo ZŠ Skálova Turnov. Vše bylo trochu hektické, protože krajské finále v Liberci se konalo již následující den. Zde dívky obsadily krásné 3. místo. Základ týmu tvořila děvčata z 9. třídy, která se ráda účastnila všech sportovních akcí. Tento skvělý výsledek je pro ně odměnou za vynaložené úsilí během předchozích let. Dívky z 8. tříd zase získaly cenné zkušenosti, které určitě využijí v příštím školním roce. Všem zúčastněným děkuji za spolupráci a blahopřeji k úspěchu.

FOTO


 

Datum vložení: 8. 5. 2023 18:26
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2023 11:12
Autor: Mgr. Hana Selucká