Menu
ZŠ Jilemnice
Základní škola Jilemnice Jana Harracha 97
příspěvková organizace

Atletický čtyřboj

Atletický čtyřboj 1

Okresní finále družstev v Turnově

Ve čtvrtek 11. května 2023 jsme se zúčastnili atletického čtyřboje v Turnově. Družstva starších a mladších žáků i žákyň poměřila své síly ve sprintu, skoku vysokém a dalekém, hodu míčkem, vrhu koulí a vytrvalostním běhu. Nejlépe se dařilo družstvu mladších žáků, které skončilo na 3. místě, 4. místo obsadilo družstvo starších žákyň. Starší chlapci byli šestí a mladší děvčata osmá. V kategorii jednotlivců se nejlépe dařilo A. Kynčlové a A. Fejklovi, kteří skončili na celkovém 4. místě. Dalších skvělých umístění dosáhli M. Gottstein (4. místo) a R. Vybíral (13. místo). Všem závodníkům a závodnicím děkuji za účast a skvělé výkony.

FOTO


 

Datum vložení: 20. 5. 2023 21:08
Datum poslední aktualizace: 27. 5. 2023 10:26
Autor: Mgr. Hana Selucká