Zápis do 1. tříd se bude letos konat v avizovaném termínu, tj. v pátek 24. dubna 2020. 

O jeho formě a technickém provedení budeme rodiče včas informovat.

 


 

Vážení rodiče a žáci,

v následující tabulce najdete seznam učitelů a jejich emailových adres:

ředitel školy Odřich Kuřík Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
zástupce ř.š. Hana Erbenová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Marcela Heřmánková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Pavlína Klimentová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Hana Selucká Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel Michal Lauda Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Jana Pajkrtová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Jana Šilhánová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Hana Šimůnková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

učitelka Aneta Klápšťová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Lenka Hašková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Zuzana Zelenková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Bohumila Tryznová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Zuzana Vejnarová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Pavla Vanclová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Eva Koldová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Eva Tryznová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel Miroslav Řehák Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Hana Paulů Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel Vladimír Říha Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitelka Pavla Zemánková Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
učitel Otakar Kudrnáč Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
     

Na tyto adresy můžete psát  případné dotazy k zadané domácí přípravě a jiným otázkám.


 

Vážení rodiče a žáci,

přinášíme vám informace ohledně dalšího průběhu omezení výuky v rámci nařízení vlády.

Nejprve informace města: 

Zde najdete žádost o ošetřovné v době této pandemie:

Žáci se mohou i nadále vzdělávat kromě pokynů učitelů také pomoci výuky v televizi:

 a podle pokynů vyučujících, které naleznete na tomto webu v sekci vaší třídy.  

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou

je školní tělocvična do odvolání uzavřena!


 

Vážení rodiče,

vzhledem k uzavření škol poskytujeme tyto důležité informace:

1/ s vedením školy je možné komunikovat přes tel. číslo 737 740 009;

2/ osobně v době úředních hodin    PO od   7:00 do 10:00

                                                          ST od 14:00 do 16:00; 

3/ v úředních hodinách budeme v ředitelně školy případně v kanceláři vedle ředitelny potvrzovat žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let /formuláře žádosti jsou připraveny ve škole /;

4/  do 18. 3. 2020 dají třídní učitelé na web školy soupis úloh za jednotlivé předměty přímo do sekce jednotlivých tříd, kde mohou být další informace přímo od vyučujících;

5/ zodpovědnost za plnění zadaných úkolů je na rodičích, obecně by žáci měli hodně číst a na internetu používat stránky s naučným a vzdělávacím obsahem, po návratu do školy si vyučující ověří, zda žáci úlohy splnili….;

6/ po dobu uzavření škol se žáci nestravují ve školní jídelně  a také bude uzavřena školní družina /dáno pokynem z MŠMT/.